Freestyle kolobežka Bestial Wolf, Dakine 365 Batoh

Freestyle kolobežka Bestial Wolf, Booster B18, Demon D6

Freestyle kolobežka Bestial Wolf model Booster B18 má štýlový a odolný dizajn krku dosky a integrované riadenie. Vyrobené z hliníkovej vidlice, s upevňovacím systémom IHC, vďaka ktorému je odolnejšia, rovnako ako riadidlá CroMoly.

Tento model má nylonovú brzdu a 110 mm hliníkové kolesá radu RACE s jemným dizajnom a veľkou odolnosťou PU. Príručky sú teoreticky dosť ľahké, ale v praxi môže trvať nejaký čas, kým sa zorientujete.

Zdvihnite príliš silno a váš skúter vyletí spod vás, ale zdvihnite sa trochu a budete sa snažiť udržať predné koleso nad zemou. Na udržanie manuálu budete potrebovať slušné vyváženie, ale akonáhle to zvládnete, budete schopní zvýšiť rýchlosť a vytvoriť sladké kombinácie.

Freestyle kolobežka Bestial Wolf Booster B18 čierna

Freestyle kolobežka
Bestial Wolf Booster B18 Black

Freestyle kolobežka Bestial Wolf Booster B18 modrý

Freestyle kolobežka
Bestial Wolf Booster B18 Blue

Freestyle kolobežka Bestial Wolf Booster B18 zelená

Freestyle kolobežka
Bestial Wolf Booster B18 Green

Freestyle kolobežka Bestial Wolf Booster B18 oranžová

Freestyle kolobežka
Bestial Wolf Booster B18 Orange

Freestyle kolobežka Bestial Wolf Demon D6 čierna

Demon D6 Black

Freestyle kolobežka Bestiálny vlk Demon D6 modrý

Demon D6 Blue

Freestyle kolobežka Bestiálny vlk Demon D6 červený

Demon D6 Red

Freestyle kolobežka Bestial Wolf 530 mm šialený

Hunter 530mm Crazy

Výška tyče

Pre výšku tyče, ktorá je definovaná ako miesto, kde vrchol tyčí skútra narazí na jazdca skútra, sa im všeobecne páči, keď sú tyče medzi pásom a brušným gombíkom, keď stoja na skútri. Mladší jazdci môžu jazdiť s o niečo vyššími tyčami, čo im umožňuje rásť spolu so skútrom.

Nikdy nezabudnite pokrčiť kolená

Získanie vzduchu je pre veľa trikov nevyhnutné, ale získanie tohto jednoduchého správneho pohybu vyžaduje čas a prax. Keď získate pohodlnejší vzduch na pristátie, skočíte vyššie z dosahu a budete môcť začať stavať kombá. Trik je v tom, že necháte svoju hlavu viesť svojím telom a skútrom otočením a smerom k miestu, kde chcete pristáť.

Keď už budete mať trochu slušného vzduchu, otestujte sa tak, že jednu ruku zložíte z tyčí. Spočiatku by ste mohli byť trochu vratkí, ale je to skvelý krok k úplnej sebadôvere skútra a malý sladký ťah, ktorý je možné pridať do ďalších komb. Keď sa cítite pripravení a môžete jednu ruku natiahnuť priamo, alebo dokonca zložiť obe ruky z tyčí a urobiť to isté.

Freestyle kolobežka Freestyle  Bestial Wolf Jackie červená

Jackie Red

Freestyle kolobežka Bestial Wolf Rocky R12 čierna

Rocky R12 Black

Freestyle kolobežka Bestial Wolf Rocky R12 Crazy

Rocky R12 Crazy

Freestyle kolobežka Bestiálny vlk Rocky R12 mäta

Rocky R12 Mint

Dobrý bičík chvosta sa spolieha hlavne na pohyb vašej paže, aj keď budete potrebovať tiež efektnú prácu nôh. Predtým, ako dáte chvostu bičík, budete chcieť dostať čo najviac vzduchu. Je dobré začať s rovnými povrchmi alebo štvrťtrubkou skôr, ako prejdete na niečo väčšie. Vaša zadná noha bude kopať do vašej paluby, aby sa veci pohli, a potom sa vaše ruky zmocnia a otočia ju o 360 späť do východiskového postoja.

Čím viac peňazí ušetríte, tým väčšie dobrodružstvo na cestách môžete mať!