Kolobežka Kickbike, Kostka Tour, Dakine 365 Batoh

Kolobežka Kickbike, Kostka Tour

Keď príde na rad slovo „dlhé jazdy“, prídu na rad nádherné údolia, úchvatné hory, neznáme cesty a krásne zážitky. Okrem týchto vecí myslíme aj na kolobežky, ktoré musíme použiť na splnenie tejto odvážnej výpravy. Sú ľudia, ktorí radi žijú svoj život na hrane a Kickbike, sú ľudia, ktorí chcú vyskúšať rôzne veci, a sú tu aj ľudia, ktorí riskujú a ochutnávajú výsledok, nech už im prinesie čokoľvek dobré alebo zlé a skutočné dobrodružstvo a záhadné dobrodružstvo, a skryté hory a doliny ich čakajú na preskúmanie.

Dlhé jazdy a kolobežka Kickbike. Majú robiť so silnou kolobežkou, ktorá by mala vydržať biedu a ťažkosti spojené s prekonávaním veľkých vzdialeností, extrémnymi poveternostnými podmienkami, nerovnými cestami atď., Tento druh cestných zátarasov tiež umožňuje druhým odhadnúť ich poddimenzovaný výkon. Ale veci sa zmenili a vďaka modernej Kickbike technológii teraz môžeme na dlhé jazdy používať akýkoľvek typ kolobežky a pri výbere s ktorými pôjdeme na dlhšie cesty, záleží iba na myslení a kapacite jazdca.

Teraz, so zmenou myslenia ľudí a s príchodom moderných technológií a výkonných motorov. Mnoho ľudí skúma aj skúter na dlhé jazdy. Jediným dôvodom lacnej údržby je vyššia úroveň palivovej účinnosti Kickbike skútrov, ktorá sa môže považovať za dôvod tohto posunu.

Aj keď je výber jazdy pre seba osobnou preferenciou a voľbou, vytvorili sme aj zoznam skútrov, aby sme vám uľahčili výber.

Klasická kolobežka Skladacia Primus Optime, šedá

Klasická kolobežka
Primus Optime Folding Grey

Klasická kolobežka Skladacia Primus Optime Teal

Klasická kolobežka
Primus Optime Folding Teal

Klasická kolobežka Skladacia Primus Viator, šedá

Klasická kolobežka
Primus Viator Folding Grey

Klasická kolobežka Skladacia Primus Viator Teal

Klasická kolobežka
Primus Viator Folding Teal

Freestyle kolobežka Freestyle Longway Adam Pink

Freestyle kolobežka
Longway Adam Pink

Freestyle kolobežka Longway Metro 2K19 Freestyle Bifrost

Freestyle kolobežka
Longway Metro 2K19 Bifrost

Freestyle kolobežka Longway Metro 2K19 Freestyle čierna / Neochrom

Freestyle kolobežka
Longway Metro 2K19 Black

Freestyle kolobežka Diaľková Metro Shift Freestyle Emerland

Freestyle kolobežka
Longway Metro Shift Emerland

Kolobežka Kickbike, Envy Colt S2

Profesionálne skútre nemusia stáť majland. Kvôli bezpečnosti a sile nie sú kolobežky pro a kaskadérske skútre nastaviteľné ani sklopné, takže ak veľa cestujete, budete pravdepodobne hľadať ľahkú. Envy Colt S2 je profesionálny skúter základnej úrovne, ktorý je ideálny pre deti, ktoré sa chcú dostať von a robiť nejaké triky, pretože sú vybavené mnohými pokročilejšími funkciami kolobežky. 110 mm kolesá s kovovým jadrom, nylonová nožná brzda a rukoväte z termoplastickej gumy.

Kolobežka Kickbike, pre rodiny

Pre rodiny s malými deťmi alebo deti, ktoré sa ešte len učia kolobežkovať, je Globber Primo 3 sklopný a nastaviteľný. Má funkciu „uzamknutia riadenia“, aby rodičia mohli uzamknúť kolesá, aby sa deti naučili vyvážiť a opierať sa o riadenie skútra, alebo odomknúť, aby umožnili pomoc pri riadení a ostrejší polomer otáčania. Dodáva sa vo viacerých farbách, takže z neho môžu byť vynikajúce kolobežky pre chlapcov alebo dievčatá. Niektoré modely sú vybavené blikajúcimi LED svetlami. Má pekné, mäkké rukoväte a zosilnenú podložku pre nohy, ktorá je položená nízko pri zemi pre lepšiu stabilitu.

Freestyle kolobežka Diaľničný skúter Metro Shift Freestyle Neochrom

Freestyle kolobežka
Longway Metro Shift Neochrom

Freestyle kolobežka Longway Metro Shift Freestyle Ruby

Freestyle kolobežka
Longway Metro Shift Ruby

Freestyle kolobežka Diaľnica  Metro Shift Freestyle Sapphire

Freestyle kolobežka
Longway Metro Shift Sapphire

Freestyle kolobežka Diaľničný skúter Metro Shift Freestyle Topaz

Freestyle kolobežka
Longway Metro Shift Topaz

Skladací detský skúter

Skladací detský skúter považujem za lepšiu voľbu ako kolobežky, ktoré sa rozpadnú na dva kusy. Iste, ľahko sa zostavujú a rozoberajú kliknutím na tlačidlo, ale sú zložené z dvoch samostatných častí. Veci sa stratili, veci sa pohli dookola a po dlhej jazde sa mi nechce hľadať sadu riadidiel pri pokuse o vyloženie auta. Skladacia kolobežka je vždy v jednom kuse.

Ak teda vezmete skúter so sebou, pri rozhodovaní, čo si zbaliť na cestu s deťmi, je potrebné zohľadniť skladateľnosť a hmotnosť.

Z toho sa vám vždy nepodarí uniknúť, pretože skúter na batoľa, zvyčajne trojkolesový, sa nesklopí. Detská kolobežka by sa tiež nemala skladať ani upravovať. Hovoríme o tom, že je to sprievodca nákupom , ale najlepší skúter musí byť schopný zvládnuť silu váhy jazdca, keď dopadne na viac skokov a trikov. Skladacie kolobežky a nastaviteľné kolobežky predstavujú riziko zranenia. V týchto prípadoch sa uistite, že máte niečo ľahké.

Išli sme a ručne vybrali skútre, ktoré sú podľa nás najvhodnejšie na cestovanie. Vybrali sme si trojkolesový skúter, dva dvojkolesové a trikové. Sú skladacie a nastaviteľné (okrem kaskadérskeho skútra), ľahké a rodičmi sa veľmi páčia.

Čím viac peňazí ušetríte, tým väčšie dobrodružstvo na cestách môžete mať!