Kožené Dámske mestské batohy Tumi Voyageur, Alpha Bravo,Purple Mini Summer Dress

Dámske kožené ľahké batohy Tumi

Kožené dámske celodenné batohy Tumi Voyageur a Alpha Bravo, to je dlhoročná uznávaná kvalita. Použiteľné všade kde potrebujete kvalitu a spoľahlivosť. Tú potrebujete samozrejme vždy a všade. Dôležitou súčasťou prípravy vašej služobnej cesty je rezervácia vášho hotela a nastavenie prepravy. S rastúcou dopravou okolo letísk a nikdy nekončiacimi bezpečnostnými kontrolami, môžete zvážiť iné dopravné prostriedky, ako sú vlaky alebo automobily. Nehovoriac o tom, že na letisku strácate spústu času hláškou "Dve hodiny vopred".

Zelený Tumi Voyageur Hagen Batoh
Dámské Zelené Tumi Voyageur Hagen Batohy
Zelený Tumi Alpha Bravo Davis Batoh
Pánské Zelené Tumi Alpha Bravo Davis Batohy
Čierny Tumi Arrive Logan Batoh
Čierne Tumi
Arrive Logan Batohy
Čierny Tumi Merge s kolieskami Batoh
Čierne Tumi Merge s kolieskami Batohy

Tumi Voyageur Carson kožené batohy

Ženské čierne Tumi Voyageur Carson kožené batohy sú dostatočne priestranné pre každodenné aktivity a štýlové, keď ste vždy na cestách. Po celý deň môžte s dôverou zistiťovať, že Carson je perfektný spoločník. Štýlový a pre mestské ulice ako uliaty. Voyageur Dori má priestor aj pre laptop. Ľahká a odolná nylonová vonkajšia konštrukcia pre všestranné možnosti dopravy kožená rukoväť alebo ju nosíte cez ramená.

K týmto ruksakom patria aj krásne mini šaty v rôznych letných hip farbách. takž ak chcet mať aj dobrú postavy do týchto šiat, krátky jogging vám nikdy neuškodi. Pomôže vám schudnúť dostať viac fit. Mali by ste sa zamerať je na kratšie intenzívnejšie cvičenia. Tu nájdete krásne fialové šaty do ktorých sa potom bez problémov oblečiete.

Hnedý Tumi Harrison Nylon Bates Batoh
Pánske Hnedý Tumi Harrison Nylon Bates Batohy
Ružový Tumi Voyageur Bryce Batoh
Dámské Ružové Tumi Voyageur Bryce Batohy
Sivý Tumi Stanton Indra Batoh
Dámske Sivé Tumi Stanton Indra Batohy
Čierny Tumi Voyageur kožený  Halle Batoh. Tumi Voyageur, Alpha Bravo. Carson  ruksaky sú dostatočne priestranné pre každodenné aktivity a štýlové, keď ste na cestách
Dámsky Čierny Tumi Voyageur Halle Batoh

Tumi Alpha Bravo Davis batoh

Pánsky čierny Alpha Bravo Davis batoh cestuje a pracuje s vami. Zabezpečí dochádzanie do práce oveľa jednoduchším spôsobom a udržiava si elegantný štýl. Vyrobený je z odolného balistického nylonu, ktorý vydáva elegantný vzhľad. Vstupný zip do hlavného priestoru. Kings to je organizácia pracovného týždňa s multifunkčným pomocníkom. Vyrobený z výnimočne odolného balistického nylonu s koženým lemom. Zips umožňuje ľahký prístup k hlavnému priestoru. Vrchná rukoväť pre jednoduché prenášanie. Vystužené nastaviteľné popruhy. Pánsky Harrison nylonový na dochádzanie do práce a cestovanie vo vysokom štýle. Vyrobené z mäkkého nylonu a dvojitý zips uzáverom. Vrchná rukoväť s polstrovaným nastaviteľným ramenom.

Čierny Tumi Voyageur Carson Batoh
Dámske Tumi Voyageur Carson
Čierny Tumi Voyageur Carson kožený  Batoh
Dámske Tumi Voyageur Carson kožené
Čierny Tumi Voyageur Dori Batoh
Dámske Čierne Tumi Voyageur Dori
Čierny Tumi Voyageur Dori kožený  Batoh
Dámske Čierne Tumi Voyageur Dori kožene

Stanton Indra

Stanton Indra dámske batohy má ľahkú a odolnú koženú konštrukciu. V priestore na laptop je možné zbaliť až 15 notebookov. Všestranné prepravné možnosti vám umožňujú nosiť taškuv ruke pomocou kožených rukovätí alebo cez ramenné. Zelené dámske Hagen to je praktický a funkčný dizajn pre akýkoľvek druh cestovania. Ľahká a odolná nylonová konštrukcia transformuje tento batoh na sofistikovanú dospelú tašku.

Čierny Tumi Voyageur Hagen Batoh
Dámsky Čierny Tumi Voyageur Hagen
Čierny Tumi Voyageur Hagen kožený  Batoh
Dámsky Čierny Tumi Voyageur Hagen kožený
Čierny Tumi Voyageur Jena Convertible Batoh
Dámsky Čierny Tumi Voyageur Jena Convertible
Čierny Tumi Voyageur Just In Case Batoh
Dámsky Čierny Tumi Voyageur Just In Case

Kolesový batoh Merge

Pre balenie náležitosti v perfektnom móde. V priestore na laptop je možné ubytovať až 14 notebookov. Vonkajší materiál je vyrobený z textúrou potiahnutého plátna. Vstup cez zip do hlavného priestoru. Môže sa nosiť buď ručne pomocou vystuženej rukoväte alebo na chrbte pomocou vystužených ramenných popruhov. Kolesový batoh zlučuje zmes dizajnu a funkčnosti s univerzálnosťou a pohodlím. Vhodný pre akékoľvek dobrodružstvo, veľké alebo malé. Vyrobený z odolného balistického nylonu s koženým lemom a dotykovými bodmi.

Čierny Tumi Alpha Bravo Davis Batoh
Pánsky Čierny Tumi Alpha Bravo Davis
Čierny Tumi Alpha Bravo Kings Tote Batoh
Pánsky Čierny Tumi Alpha Bravo Kings Tote
Čierny Tumi Alpha Bravo Nellis Batoh. Vyrobený z odolného balistickéhio nylonu, ktorý udáva elegantný štýl s jednoduchými, ale efektívnymi pop farbami
Pánsky Čierny Tumi Alpha Bravo Nellis
Čierny Tumi Alpha Bravo Roll-top Batoh
Pánsky Čierny Tumi Alpha Bravo Roll-top

Alpha Bravo Nellis

Batoh je štýlová alternatíva k tradičnej cestovnej taške alebo denný spoločník na dochádzanie kde potrebujete. Vyrobený z odolného balistickéhio nylonu, ktorý udáva elegantný štýl s jednoduchými, ale efektívnymi pop farbami. Vstupný zip do hlavného priestoru. Vystužený nastaviteľný ruksak. Pohodlný Roll-top s robustným vzhľadom je vyrobený z neuveriteľne odolného balistického nylonu.

Hnedý Tumi Voyageur Bryce Batoh
Dámske Hnedé Tumi Voyageur Bryce
Hnedý Tumi Voyageur Carson Batoh
Dámské Hnedé Tumi Voyageur Carson
Hnedý Tumi Voyageur Just In Case Batoh
Dámské Hnedé Tumi Voyageur Just In Case
Hnedý Tumi Alpha Bravo Nellis kožený  Batoh,Dámska,pánska kožená galantéria, štýlové z odolnej kože, hlavný priestor pre vaše každodenné a cestovné predmety
Pánsky Hnedý Tumi Alpha Bravo Nellis kožený

Spinner, Inline skate kolesá na batožine, Spinner a Carry On Luggage

Pre niektorých ľudí je ich batožina symbolom ich stavu. Avšak nie mnohí z nás si môžu dovoliť drahú, high end batožinu. Preto je dôležité zabezpečiť, aby batožina ktorú v konečnom dôsledku nakupujete, spĺňala vaše potreby za najnižšie možné náklady. Ak uvažujete o získanie kolieskových batožín pre vaše obchodné cesty alebo dovolenky tak existujú dva typy systémov kolies, ktoré treba zvážiť: Inline skate kolesá a spinners. Inline skate kolesá sú vyrobené z malých, hladkých valcových kolies a to je to, čo pravdepodobne nájdete na väčšine tzv. Carry Ons. Spinner kolesá to je 4-kolový systém. Kolesá môžu byť otočené o 360 stupňov, takže je ľahké otáčať, tlačiť a ťahať celú batožinu. Výber je na vás, na vašej bezpečnosti, pohodlí a vašej peňažeke.

Čím viac peňazí ušetríte, tým väčšie dobrodružstvo na cestách môžete mať!