Mestské batohy Polstrované Hilfiger,Daylong

Dámske batohy, kožené ruksaky

Tommy Hilfiger mestské kolekcie sa skladajú z farebných kabeliek s kombináciou farieb a tkaniny. Veľa textílií ako je denim, modré a červené pásy sa prelínajú v kolekcii. Modely predstavujú skvelý vzhľad, reťazové tašky na ramene dopĺňajú značkové oblečenie. Modrá bola farba, ktorá sa používa prevažne na tašky. Mix rôznych tkanín s rôznymi farbami je rovnako elegantný k vašemu s každámu oblečeniu. Kensington je pomocník pri každodennej rutine. Zips na uzavretie a vrchná rukoväť s dvojitými nastaviteľnými ramienkami s pošitým interierom a plochým dnom. Macon je vyrobený zo syntetickej kože so zipsovým uzavretím. Plochá základňa plus polstrovaný interiér.

Polstrovaný batoh Kensington

Bežový Tommy Hilfiger Brice Batoh
Dámsky Bežový Tommy Hilfiger Brice Batoh
Bežový Tommy Hilfiger Raina Batoh
Dámsky Bežový Tommy Hilfiger Raina Batoh
Červený Tommy Hilfiger Sanford Batoh
Dámsky Červený Tommy Hilfiger Sanford Batoh
Čierny Tommy Hilfiger Abington Veľký Batoh
Dámsky Čierny Tommy Hilfiger Abington Veľký Batoh

Designerské značkové kabelky

Takže, či už hľadáte štýlovú koženú tašku alebo peňaženku, kabelku, tieto modely budú určite slúžiť svojmu účelu. Takmer každá žena sníva o vlastníctve značkovej tašky. Designerské mestské značkové kabelky sú vlastne kľúčom k dokonalému oblečeniu. Tento typ módnych doplnkov je niečo, čo vás odlišuje od všetkých ostatných. Vo svete kde obraz môže byť rozhodujúcim faktorom medzi vami a klientom napríklad pri obchodných rokovaniach je dôležité mať výhodu pred konkurenciou. To je dôvod, prečo tento druh doplnkov je symbolom kvality a štýlu. Keď ste na letisku alebo v hoteli aj na ceste, môžete naraziť na ďalší kontakt. Urobte dojem ešte dnes, samozrejme nie za každú cenu!

Strieborný Leah Batoh
Dámsky Strieborný
Leah Batoh
Viacfarebný Corporate Highlight Batoh
Dámsky Viacfarebný Corporate Highlight Batoh
Viacfarebný Kensington Batoh
Dámsky Viacfarebný
Kensington Batoh
Zelený Kensington Camo Nylon Batoh
Dámsky Zelený Kensington
Camo Nylon Batoh

Laptop a messenger pre mužov

Takže nech už hľadáte kožené tašky pre mužov pre použitie v profesionálnom svete alebo pre cestovanie, existuje veľa možností a široká škálu v rôznych cenových reláciách. Tašky samy o sebe môžu byť tak jemné, alebo ako nápadné ako chcete a môžu byť tiež obyčajné alebo až ozdobne navrhnuté, aké by ste chceli mať. Či tak alebo onak, poskytujú užitočný pohodlný spôsob ako nosiť potrebné veci, pritom nanápadne zapadajú k vášmu obleku v rovnakom čase a na rovnakom mieste.

Čierny Lenox Hill Batoh
Čierny Lenox Hill Batoh
Modrý Safe Harbor Batoh
Modrý Safe Harbor Batoh
Strieborný Lenox Hill Batoh
Strieborný Lenox Hill Batoh
Khaki Carmen Batoh
Dámsky Khaki Carmen Batoh

Safe Harbor Batoh

Modrý Safe Harbor je bezpečný prístav p na ochranu vašich dokladov. Všetky položky sú bezpečne uložené z jedného miesta určenia na ďalšie. Vyrobené z tlačených nylonu. Horný zips na uzavretie. Rukoväť navrchu. Exteriér má štyri vrecká na zips. Ručne vyrábané kožené tašky sú popísané väčšinou ako úplne ručne vyrobené od rezania kože, cez šitie, po hotový výrobok. Tzv. full-grain koža je mäkká, pružná a dlhotrvajúca, zatiaľ čo jeho bratranec semiš neobsahuje. Kým semiš je krásny a mäkký je veľmi citlivý na farbenie, takže je potrebné dbať, aby sa zabránilo škvrnám. Musíte akceptovať skutočnosť, že niektoré škvrny na kožených kabelkách nemožno odstrániť s domacimi čistiacimi metódami. Škvrny, ako je olej, atrament, vosk alebo rúž bude vyžadovať "upratovanie profesionála", ktorý sa špecializuje na kožu.

Modrý Isa Velvet Batoh
Dámsky Modrý Isa Velvet
Modrý Tripple Compartment Batoh
Tripple Compartment
Modry Astor Batoh
Dámsky Modrý Astor
Modry Isa Batoh
Dámsky Modrý Isa

Kensington, ploché dno a podšitý interiér

Dámsky pôvabný Ivy dome batoh je presne to, čo doktor nariadil. Vyrobený z nylonu s faux koženým lemom. Zipsové uzavretie. Exteriér ponúka zips vrecko, polstrovaný interiér obsahuje jedno vrecko na zips. Nylon Flap má horný háčik s dvojitými nastaviteľnými ramienkami. Tri vonkajšie vrecká na zips. Ploché dno a polstrovaný interiér. Existuje veľa rôznych štýlov tašky a kufrov ako nosiť dôležité dokumenty aj keď výber z nich by mal byť založený na tom, ako profesionálne to vyzerá, a v rovnakom čase uistiť, že je schopný vyhovieť vašim potrebám. Či už hľadáte jednu s veľkým množstvom popruhov a priehradiek alebo jednoduchý dizajn iba s jedným miestom pre veci, existuje veľa pekných tašiek aj pre mužov.

Modry Ivy Dome Batoh
Dámsky Modrý Ivy Dome
Modry Kensington Quilt Nylon Batoh
Kensington Quilt Nylon
Modry Macon Batoh
Dámsky Modrý Macon
Modry Nylon Flap Batoh
Dámsky Modrý Nylon Flap

Knox Rip Stop Nylonové batohy

KNOX Hilfiger rip Stop nylon batoh ľahko zabalí vaše oblečenie alebo školské knihy. Odolná nylonová konštrukcia. Zipsové uzavretie a horná rukoväť. Vystužené a nastaviteľné ramienka. Exteriér sa môže pochváliť značkovým detailom. Pred nákupom si urobte menši prehľad trhu. Hľadajte to čo pôjde skvele k vašej postave a niečo, čo zlepší vzhľad a pridá dokonalý dizajn. Pri nákupe jedného alebo celej kolkcie budete platiť za kvalitu s obchodným menom. Výrobky prichádzajú s vyššími ceny, ale kupujete od jedného z najlepších dizajnérov.

Modry Shelly Batoh
Dámsky Modrý
Shelly
Modrý Knox Rip Stop Nylon Batoh
Pánsky Modrý Knox Hilfiger Rip Stop Nylon
Modry Knox Rip Stop Nylon Batoh
Pánsky Modrý Knox Hilfiger Rip Stop Nylon
Modry Stephan Corporate Stripe Canvas Batoh
Pánsky Modrý Tommy Hilfiger Stephan Corporate Stripe Canvas

Laptop a messenger pre mužov

Ak sa zabudnete starať o svoje tašky na dlhú dobu, budú ako popraskané ruky. Kožené trhliny už nikdy nedubú vyzerať ako nové. Ak je škvrna na vašej kabelke, niektoré kožené čistiace prostriedky budú veľmi užitočné. Používajte ich len vtedy, keď je škvrna alebo keď je vaša taška obzvlášť špinavá. Za iných podmienok, stačí utieranie kabelky vlhkou handričkou na odstránenie prachu a nečistôt. Osobitná pozornosť by sa mala venovať tomu, aby nedošlo k deformácii tvaru pred nesprávnym vytláčaním. Skrine na uloženie kabelky mimo sezonu musia mať dobrú ventilácia a nedávajte príliš veľa veci do skrine.

Čierny Agnes Batoh
Dámsky
Čierny Agnes
Čierny Ames Puffy Solid Nylon Batoh
Dámsky Čierny
Ames Puffy
Čierny Carmen Batoh
Dámsky
Čierny Carmen
Čierny Nylon Patch Quilt Veľký Batoh
Dámsky Čierny
Patch Quilt Veľký

Džínsové vzory

Džínsové vzory sú to v čom je Hilfiger najviac dobre známy. V priebehu rokov držal krok s denim trendom. Mnohé z jeho džínsových vzory boli inšpirované jeho láskou k hudbe. Hral hlavnú úlohu v sponzorstve Rolling Stones "No Security" Tour v 1999. Hilfiger denim vzory sú pre celú rodinu. Má línie denim pre dojčatá a deti, rovnako aj pre dospelých. Jeho návrhy uľahčujú, aby rodina vyzerala skvele v džínsovine!

Pre každodenné nosenie a príležitostné výlety budete chcieť mäkšie prevedenie na báze plátna alebo nylonu. Nájdete ich v akejkoľvek farbe tiež sú k dispozícii s atraktívnymi vzormi, výtlačkami a dokonca aj scenériami. Ak potrebujete väšiu tašku pre viac formálne situácie, ako snáď obchodné stretnutia alebo formálnu večeru angažovanosť, budete pravdepodobne chcieť použiť kožené.

Tote bags, veľké tašky

Takzvané "Tote bags" nájdete ich tiež v rôznych veľkostiach sú zvyčajne dostatočne veľké, aby sa tam zmestili vaše peňaženky, kľúče, fľaša na vodu, knihy a všetky ostatné položky, ktoré nesiete spolu. Niektoré z týchto Tote tašiek sú pomerne veľké ako malý kufor. Ochranná známka Tote je to, že majú priestor pre uloženie takmer čohokoľvek, čo možno budete potrebovať. To je to, čo robí Tote tašku, Tote taškou

Čierny Raina Batoh
Dámsky Čierny Raina
Čierny Thea Quilt Nylon Batoh
Dámsky Čierny Thea Quilt Nylon
Čierny Triple Comp Nylon Batoh
Dámsky Čierny Triple Comp Nylon
Čierny Icon Canvas Batoh
Pánsky Čierny Icon Canvas
Biely Tommy Bahama Siesta Key Zip Batoh
Dámsky Biely Tommy Bahama Siesta Key Zip
Čierny Tommy Bahama Siesta Key Zip Batoh
Dámsky Čierny Tommy Bahama Siesta Key Zip
Modrý Tommy Bahama Siesta Key Zip Batoh
Dámsky Modrý Tommy Bahama Siesta Key Zip
Viacfarebný Tommy Bahama Siesta Key Zip Batoh
Dámsky Viacfarebný Tommy Bahama Siesta Key Zip

Originálne exotické kožené tašky

Sú vyrobené z materiálov, ktoré nie sú bežne dostupné v dôsledku geografie. Za určitú cenu exotické kožené tovary skutočne predstavujú hodnotu za peniaze. Žiadúce pre svetovú elitu, exotické kožené tašky a súvisiace doplnky predstavujú najlepší spôsob ako žena môže minúť manželove peniaze. Výrobky s nižšími cenami často obsahujú množstvo označení od výrobcu prostredníctvom distribútorov, veľkoobchodníkov, maloobchodníkov končiac na ramenách spotrebiteľov za cenu neúmernú výrobku. Množstvo exotického koženého tovaru nie je rozšírené, ale skôr obmedzené na jasné trhové segmenty, ktoré zodpovedajú obmedzeniam prírody. O tom kedy a kde môžete získať jemne ručne vyrobenú exotickú koženú kabelku hovoria aj o destinácie, ktoré ste možno precestovali a rozprávajú napríklad príbeh o pštrosej koženej taške.

Čím viac peňazí ušetríte, tým väčšie dobrodružstvo na cestách môžete mať!