Batohy Osprey na turistiku, Osprey ľahký batoh

Mestské batohy Osprey, Farpoint dámsky batoh

Osprey batohy ponúkajú širokú škálu modelov, takže si môžete zabaliť všetky vaše potreby. Aether Pro 70 je vybavený novo prepracovaným zadný panel s Lightwire systémom na odpruženie ktorý robí ťažké zaťaženie viac zvládnuteľné. Ľahký hliníkový rám na prenos záťaže a zmiernenie tlaku na vaše ramená a chrbát, zatiaľ čo vy si vyberiete cestu cez zarastené chodníky do ďalšieho údolia, kde chcete tráviť noc. Aby ste sa uistili, že ste plne pripravení na každé dobrodružstvo batoh je vybavený dostatkom popruhov pre nosenie nariklad spacích vakov, trekking palíc, takže si nie ste obmedzený možnosťami.

Osprey Farpoint, Fairview Batoh

Červený Osprey Ace 38 Batoh
Červený Osprey Ace 38 Batoh
Červený Osprey Farpoint 55 Batoh
Červený Osprey Farpoint 55 Batoh
Červený Osprey Farpoint 70 Batoh
Červený Osprey Farpoint 70 Batoh
Červený Osprey Koby Kids Batoh
Červený Osprey Koby Kids Batoh
Zelený Osprey Ace 75 Batoh
Zelený Osprey Ace 75 Batoh
Zelený Osprey Talon 11 Batoh
Zelený Osprey Talon 11 Batoh
Sivý Osprey Aether Pro 70 Batoh
Sivý Osprey Aether Pro 70 Batoh
Viacfarebný Osprey Meridian 28 75l Batoh
Meridian 28 75l Batoh

Osprey Aether Pro 70

Na tomto webe je veľa aj módnych položiek, ktoré možno použiť alebo nosiť a vyzerať štýlovo. Okrem šperkov a oblečenia, tašky a batohy sú tiež jedným z médií ako predviesť svoj módny štýl a chuť. Seniori dávajú prednosť investovaniu do kožených cestovných tašiek a batožin na rozdiel od plastu, vinylu, tkaniny, alebo ľahkých materiálov. Prečo? Kupujú ju raz a chcú, aby im vydžsla po zvyšok ich života. Seniori budú kompenzovať väčšiu peňažnú sumu len preto, že je to koža, a tá s najväčšou pravdepodobnosťou má dlhšiu životnosť.

Modrý Osprey Pogo Kids Batoh
Modrý Osprey Pogo Kids Batoh
Modrý Osprey Sirrus 24 Batoh
Modrý Osprey Sirrus 24 Batoh
Modrý Osprey Stratos 24 Batoh
Modrý Osprey Stratos 24 Batoh
Modrý Osprey Talon 11 Batoh
Modrý Osprey Talon 11 Batoh

Dámsky batoh Sirrus

Dámsky Sirrus je ľahký dopravca s AirSpeed vetraním a odpružemým systémom uniesť vaše zaťaženie hladko, ale aj pomôcť, aby sa váš chrbátbol v pohode, takže si ho môžete vziať na výlet na dlhšiu dobu pod horúcim letným slnkom. Horný prístup uľahčuje nájsť všetko vo vnútri čo potrebujete. Odnímateľné plávajúce horné veko a odnímateľné popruhy pre spací vak umožňujú jednoduché prispôsobenie vášho zaťaženia. Ak sa chcete udržať hydratované, súčasťou vnútra je rukáv pre flašu. A keď už hovoríme o vode integrovaný krytie zaisťuje, že neskončite v tábore s batohom plným mokrých odevov. Vrecká a upevňovacie systémy vám umožňujú niesť presne to čo potrebujete.

Modrý Osprey Bitstream Batoh
Modrý Osprey Bitstream
Modrý Osprey Daylite Plus Batoh
Modrý Osprey Daylite Plus
Modrý Osprey Manta Ag 20 Batoh
Modrý Osprey Manta Ag 20
Modrý Osprey Manta Ag 36 Batoh
Modrý Osprey Manta Ag 36

Dámsky Fairview 55L

Dámsky Osprey Fairview je batoh pre opustenie mesta a objavovanie neznámeho sveta. Nové krajiny čakajú, kým vaše oblečenie, suveníry a toaletné potreby sú zabalené v tomto batohu. Ramenné popruhy a hipbelt zips. Osprey dámsky Fairview 55 má veľký zips na prístup k hlavnému priestoru a uzamykateľné miesta v hlavnom priestore. Dvojité predné kompresné popruhy a predné sieťovinové vrecká.

Zelený Fairview 40
Dámsky Zelený Fairview 40
Zelený Fairview 55
Dámsky Zelený Fairview 55
Zelený Fairview 70
Dámsky Zelený Fairview 70
Zelený Skimmer 16
Dámsky Zelený Skimmer 16

Dámsky Fairview 70L

Dámsky Fairview 70L je pohodlný spoločník pre cestovanie určený pre predĺžené výlety. Sú to vlastne do značnej miery dve balenia v jednom, vyrobené do práce a na turistiku a cestovanie. Predná časť obsahuje vlastnú sadu batohových remienkov pre použitie ako denný batoh. Väčší ponúka ramenné popruhy a hipbelt pre trekking s ťažšími bremenami. Bočné kompresné popruhy udržujú zaťaženie kompaktné. Vnútorné kompresné popruhy pre zabránenie posunu vašho oblečenia ako v tradičnom kufri. Obrovský U tvarovaný zips uľahčuje balenie a dostať sa k vašim veciam, keď budete potrebovať.

Modrý Ariel Ag 75
Dámsky Modrý Ariel Ag 75
Modrý Celeste
Dámsky Modrý Celeste
Oranžový Questa
Dámsky Oranžový Questa
Oranžový Skimmer 22
Dámsky Skimmer 22

Kestrel na rýchle pochody

Dvojdňové summity ponuky a rýchle nočné prechody cez púštne kaňony nevyžadujú veľa potrieb, takže sa budete pohybovať rýchlo s Kestrel 48L batohom. Kestrel má LightWire rám a Airscape zadný panel a pohodlne vydrži zaťaženie až 40 libier, takže je ideálny pre dvojdňový horské výlety, zatiaľ čo jeho bohatý dizajn vám umožní vykonávať len čo potrebujete pre dosiahnutie vášho cieľa. Tiež má pripojený integrovaný dážďovy kryt, takže sa nebudete musieť skrývať pod stromom, ak začne dážď keď ste na trase

Sivý Farpoint 40
Sivý Farpoint 40
Sivý Farpoint 55
Sivý Farpoint 55
Sivý Farpoint 70
Sivý Farpoint 70
Sivý Kestrel 32
Sivý Kestrel 32
Červený Sirrus 24
Červený Sirrus 24
Červený Talon 22
Červený Talon 22
Fialový Flapjill
Fialový Flapjill

Čím viac peňazí ušetríte, tým väčšie dobrodružstvo na cestách môžete mať!