Freestyle Kolobežka Chilli Pro Reaper, Chilli Pro Scooter Dakine 365 Batoh

Freestyle kolobežka Reaper, Chilli Pro

Freestyle Kolobežka Reaper Stunt od Chilli Pro Scooter je úplným úspechom a robí dojem na nováčikov aj pokročilých jazdcov dokonca sa nájdu aj takí profesionáli, ktorí používajú Reaper ako tréningovú pomôcku. Bolo vyvinuté značné úsilie na vývoj skútra Reaper.

V spolupráci s jazdcami tímu Chilli vývojári podrobne analyzovali predchádzajúce modely C1, C5 a C7, aby ich výsledky mohli využiť pri vývoji Reapera. Dalo by sa teda povedať, že Reaper kombinuje to najlepšie z troch predchádzajúcich modelov.

Výsledkom je skúter typu všetko pre pouličný štýl, dobrodružstvá v bikeparku a každodenné dochádzanie do školy. Mimoriadne široká lišta T ponúka dobrú kontrolu nad vašim športovým náradím v každej situácii a je predovšetkým výhodou pri bičovaní. 110 mm kolesá vám pomôžu nabrať rýchlosť a sú skvelou voľbou pre ploché a vertikálne. Aj paluba zaujme vyváženou geometriou. Okrem toho je ľahký a nie príliš veľký, čo nováčikom uľahčuje manipuláciu.

A čo materiály? Diely sú vyrobené z kovaného hliníka a ocele vystuženej uhlíkom. Guľkové ložiská APEC-9 dotvárajú vrchol špičkového balenia.

Freestyle kolobežka Chilli Reaper Crown

Freestyle kolobežka
Chilli Reaper Crown

Freestyle kolobežka Chilli Reaper Fire

Freestyle kolobežka
Chilli Reaper Fire

Freestyle kolobežka Chilli Reaper Gold

Freestyle kolobežka
Chilli Reaper Gold

Freestyle kolobežka Chilli Reaper Grim Neochrome

Freestyle kolobežka
Chilli Reaper Grim Neochrome

Freestyle kolobežka Oceán Chilli Reaper

Chilli Reaper Ocean

Freestyle kolobežka Chilli Reaper Reloaded Ghost Copper

Reloaded
Ghost Copper

Freestyle kolobežka Chilli Reaper Sun

Chilli Reaper Sun

Freestyle kolobežka Chilli Sub Zero Silver

Chilli Sub Zero Silver

Pre ambicióznych nováčikov

Reaper ponúka vynikajúcu hodnotu za peniaze a je skvelou voľbou pre ambicióznych nováčikov a pokročilých jazdcov na elektronických skútroch, ktorí sa chcú v každej situácii spoľahnúť na svoje športové náradie.

Kolobežka Chilli BASE je ideálnym základným modelom pre každú vekovú skupinu za bezkonkurenčnú cenu. 50 cm dlhá a 11,5 cm široká stolová doska ponúka dostatok priestoru pre pevnú podporu. 2-skrutková hliníková hadicová svorka je farebne zladená s 110 mm kolesami a úchytmi, čo dáva skútru jednoduchý, ale jedinečný vzhľad. U tejto freestyle kolobežky sa používa univerzálny kompresný systém HIC.

Nikdy nezabudnite pokrčiť kolená

• Robustný, všestranný kaskadérsky skúter pre street style a skatepark
• Úroven skúseností: začiatocník a pokročilý
• Paluba z kovaného hliníka s páskou na uchopenie
• Široká jednodielna T-tyc pre lepšiu kontrolu pri kaskadérskych kúskoch
• 110 mm kolesádobrá akcelerácia a vyrovnaná jazda (je možné ju prerobit na 120 mm
• kovaná hliníková svorka s 3 skrutkami
• vidlica Slim Cut a kompresný systém Chilli Spider HIC
• Vek: od 8 rokov

Chilli Pro Reaper Reloaded je skutočný univerzálny doplnok pre pokročilých jazdcov, ktorý ponúka ešte viac než model Chilli Reaper: širšia paluba, vyššia T tyč, väčšie kolesá. Vďaka tomu dokonale preklenuje priepasť medzi základnými a profesionálnymi skútrami.

Jednou z kľúčových vlastností je mimoriadne široká tyč, ktorá poskytuje najlepšiu kontrolu nad otáčaním tyče a chvostovými bičmi. Veľké 120 mm kolesá ponúkajú väčšiu svetlú výšku pre kaskadérske kúsky, plynulejšie prechádzanie cez prekážky a pomáhajú vám udržať tempo dlhšie.

Chilli Pro Reaper Reloaded

Vďaka špičkovým materiálom vrátane kovaného hliníka, ocele vystuženej uhlíkom a robustných guľkových ložísk ABEC 9 je kolobežka vhodná pre skatepark. Kolobežka na jazdu v štýle ulice, uvoľnené prehliadky mesta alebo na cestu do práce. Tento skúter môže byť skvelou platformou na prispôsobenie alebo jazdu tak, ako je, ihneď po vybalení z krabice. Jazdci všetkých úrovní zručností ocenia jeho dizajn a kvalitu pre jazdu v parku alebo na ulici.

Chilli ROCKY je perfektný základný model pre každú vekovú skupinu, vybavený najlepšími materiálmi za bezkonkurenčnú cenu. 50 cm dlhá a 11,5 cm široká neochrómová doska ponúka dostatok priestoru pre pevný stojan a poskytuje nezameniteľný vzhľad. Aby bola hmotnosť čo najmenšia, používa tento model univerzálny kompresný systém HIC.

ROCKY ponúka začínajúcim jazdcom možnosť vyskúšať si svoj prvý kaskadérsky skúter bez toho, aby bola ohrozená kvalita alebo bezpečnosť.

Čím viac peňazí ušetríte, tým väčšie dobrodružstvo na cestách môžete mať!